Padėka vienas kitam – puikios komandos dalis!

Dirbdami komandoje kartu siekiame bendro tikslo. Pacientų ir jų artimųjų gerovė tampa mūsų kasdiene užduotimi, kuriai kuo geriau įgyvendinti būtinas puikus mūsų visų darbas. Prisiminkime, kad dalintis padėka vienas kitam yra taip pat svarbu, kaip ir dalintis patirtimi, patarimais ar žiniomis. Dirbkime dar darnesnėje bei geresnėje komandoje ir nepamirškime padėkoti vieni kitiems. Įkvepiantys žodžiai – mūsų kasdienės motyvacijos šaltinis. Pasidalinkime jais!

Ačiū!

Simbolių skaičius: 0 / 170

Visos žinutės

ŽagarienėBaranausko g. 2, Garliava
Už nuoširdumą, profesionalumą, atidumą, rūpestį, sprendžiant mūsų sveikatos problemas, nuoširdžiai dėkojame visada besišypsančiai gydytojai.
Kukčinskai
VILMA SPERAUSKIENĖNaftininkų g. 9, Mažeikiai
Labai nuoširdi, puiki gydytoja. Ačiū už šiltą ir draugišką bendravimą su vaiku, profesionalumą, nuoširdumą ir dėmesingumą!
Gytės mama
Violeta JanuškienėVytauto g. 48a - 4, Marijampolė
Šauni, kompetetinga šeimos gydytoja.
Gintautas Krampas
Gyd. N. StankuvienėNaftininkų g. 9, Mažeikiai
Didelis dėkui gydytojai N. Stankuvienei ir slaugytojai Birutei už įsiklausymą, profesionalumą, nuoširdžią šypseną, rūpestį ir pagalbą.
Ilona
KrikščiukienėAukštaičių g. 4, Panevėžys
Už nuoširdumą, kurį puoselėjate pacientams.
Auksė
Baranausko g. 2, Garliava
Dekojam gydytojai Inai už rupestį ir nuoširduma savo pacientams
Jolanta
Justina Urbanovicz
Begalo paslaugi ir rūpestinga mergaitė, visada nori padėti iškilus problemai ir ko skubiau randa sprendimą, vertinkite tokia darbuotoja, sėkmės Jums ir toliau.
Saulius
Daiva
Norėčiau padėkoti už labai gerą ir greitą gydymą, už rūpestį savo pacientams už nuoširdumą. Mažai tokių gerų gydytojų, kurie nori padėti, ilgų jums metų ir dar kartą ačiū
renata
Rūta VaičiulienėVingio g. 16 B - 1, Klaipėda
Dėkojame už profesionalumą, nuoširdumą, puikų darbą, šiltą bendravimą ir rūpestingumą, nuostabi gydytoja. Ačiū labai.
Lina