Pradžia Paslaugos ir kainos
Pradžia

Namų darbai, padėsiantys išsaugoti gražią šypseną

Šypsena – gražiausia žmogaus puošmena! Bet norint ja džiaugtis, svarbu nepamiršti atlikti namų darbų ir tinkamai pasirūpinti jos higiena:

  • valykitės dantis ryte ir vakare. Net ir labai skubant, šio įpročio nederėtų praleisti, nes ant nevalytų dantų lieka daug minkštųjų apnašų, todėl ir ėduonies pažeidimai vystosi kur kas greičiau. Nepamirškite, kad po vakarinio jų valymo nereikėtų vartoti maisto ir gėrimų;
  • gerai išsivalius dantis, burnoje neturėtų likti jokių maisto likučių ir minkštųjų apnašų;
  • skirkite dėmesio dantenoms – jos valymo metu kraujuoti neturėtų. Jeigu šis nemalonus simptomas užsitęsė – pasikonsultuokite su odontologu.

Nesate tikras, ar teisingai prižiūrite dantis? Apsilankykite pas gydytoją gydytoją odontologą ar burnos higienistą. Pasak „MediCA klinika“ gydytojos odontologės Kotrynos Vipartaitės, tai daryti reikėtų kas pusę metų – taip laiku bus pastebėti net menkiausi burnos ertmės pažeidimai ir užkirstas kelias galimų ligų formavimuisi.

Pasak K. Vipartaitės, savarankiškai žmogus pašalina tik dalį visų ant dantų susikaupusių apnašų, o likusios, bėgant laikui, mineralizuojasi ir virsta dantų akmenimis, kurių namų sąlygomis pašalinti neįmanoma. Būtent dantų akmenys ir juose besikaupiantys mikroorganizmai ilgainiui sukelia dantenų kraujavimą, gali tirpdyti kaulą ar net lemti dantų praradimą.

Primename, kad daugelyje „MediCA klinika“ padalinių teikiamas platus odontologijos paslaugų spektras: terapinio dantų gydymas, profilaktika ir burnos higiena, vaikų dantų gydymas, endodontija, protezavimas, implantacijos ir dantų chirurgijos paslaugos.

Kontaktai registracijai

Atgal
Daugiau