pasirinkite miestą

Registracija
2017 Gegužė 04 Dėmesio! Kauno ir Ramučių klinika perkeliama į naujas patalpas!

Mieli pacientai, džiugios naujienos! MediCA klinika filialai, esantys Krėvės pr. […]

Dėmesio! Kauno ir Ramučių klinika perkeliama į naujas patalpas!2017 - 05 - 04

Mieli pacientai, džiugios naujienos! MediCA klinika filialai, esantys Krėvės pr. 53, Kaune ir Gėlių II takas 7, Ramučiuose, nuo birželio 1 dienos kraustysis į naujas patalpas ir prisijungs BMP klinikos, kuri įsikūrusi Savanorių pr. 421, Kaune.

Kviečiame Jus iki birželio 1 dienos užpildyti trumpą prašymą ir tapti atsinaujinusios klinikos pacientais! Tai galite padaryti visiškai nemokamai, atvykę į MediCA kliniką Kaune ar Ramučiuose.

Informuojame, jog BMP klinika yra sudariusi sutartis su teritorine ligonių kasa, todėl klinikoje prisiregistravusiems, privalomuoju sveikatos draudimu draustiems pacientams teikiamos tokios pat nemokamos paslaugos, kaip ir valstybinėse poliklinikose.

BMP klinikoje teikiamas platus paslaugų spektras – šeimos gydytojų paslaugos, atliekami laboratoriniai tyrimai, skiepų profilaktika, išduodamos pažymos, konsultuoja daugelis antrinio lygio specialistų – akušeriai-ginekologai, endokrinologai, gastroenterologai, kardiologai, neurologai, akių ligų gydytojai ir kt., teikiamos įvairios grožio paslaugos.

Lauksime Jūsų!

Jeigu kiltų papildomų klausimų visą detalesnę informaciją suteiksime tel. 8 37 313491 (Krėvės pr. klinika) ir 8 37 432 010 (Ramučių klinika), arba atvykus į registratūrą.