pasirinkite miestą

Registracija
2019 Spalis 25 Atsinaujinusi klinika Aukštaičių g. 4, Panevėžyje

Atsinaujinusi klinika toliau gerina panevėžiečių gydymą! Šeimos klinikų tinklo „MediCA […]

Atsinaujinusi klinika Aukštaičių g. 4, Panevėžyje2019 - 10 - 25

Atsinaujinusi klinika toliau gerina panevėžiečių gydymą!

Šeimos klinikų tinklo „MediCA klinika“ padalinys, įsikūręs Aukštaičių g. 4, lapkričio mėnesį švęsiantis savo 16-ąjį gimtadienį, panevėžiečius pasitinka dar šviesesnėje, erdvesnėje, suaugusiesiems ir vaikams pritaikytoje aplinkoje. Tai tik kelios naujienos, kurias savo pacientams dovanoja gydymo įstaiga.

Pasak UAB „MediCA klinika“ regiono vadovės Sandros Navickienės, atnaujinta erdvė su šiuolaikišku remontu bei naujomis priemonėmis skirta ne tik gydymo paslaugų, bet ir darbuotojų darbo aplinkos gerinimui: įrengti atskiri 8 kabinetai kiekvienam dirbančiam šeimos ir vaikų ligų gydytojui, praplėsta registratūra, padidinti procedūrinis bei ginekologinis kabinetai, modernizuota personalo patalpa, įrengtas antras odontologinis kabinetas. Atsižvelgiant į mažųjų klinikos pacientų poreikius, klinikoje skirta vieta ir jų užimtumui. Tai nemaža dalimi prisideda prie efektyvesnių ir kokybiškesnių paslaugų užtikrinimo pacientams.

„Ilgus metus stebime pacientų susidomėjimą mūsų klinikos galimybėmis. Seniai susiformavusi ir nekintanti gydytojų komanda rodo, kad darbuotojams čia gera dirbti. O tai padeda užtikrinti ilgametę patirtį, kurios dėka pacientams galima gydymą suteikti laiku, nelaukiant ilgose eilėse“, – dėmesį darbuotojams ir pacientams apžvelgia pašnekovė.

Naujovės – geresniam gydymui

Aukštaičių g. 4 įsikūrusi „MediCA klinika“ subūrusi profesionalų komandą, kuri ne tik gydant, bet ir savo darbo aplinkoje kasdien taiko modernius sprendimus. Būtent tai leidžia klinikai augti ir plėsti paslaugas, o tokios naujovės kaip sveiko vaiko kabinetas pasiteisina nuo pat pirmos jo atidarymo dienos.

„Sveiko vaiko kabinete visą klinikos darbo laiką dirbs kvalifikuota slaugytoja. Jame bus skiepijami vaikai, vyks individualūs žindymo mokymai naujagimių ir kitų mažylių mamoms, taip pat bus konsultuojama vaikų sveikatos stiprinimo klausimais, profilaktiškai tikrinama prieš mokyklą ar darželį.

Kabinete bus galima vaikutį pamaitinti, pakeisti sauskelnes ir pan. Taip pat yra atskiras įėjimas į kabinetą, kuriuo galima naudotis, jei vaikutis serga užkrečiama liga (pavyzdžiui, vėjaraupiais).

Tai – nemokama paslauga, o ateityje veikla bus nuolat tobulinama, atsižvelgiant į pacientų poreikius. Planuojame vieną dieną arba du pusdienius per savaitę skirti sveikiems vaikams. Tuo siekiame atskirti ir valdyti sergančiųjų bei sveikų vaikų srautus.
Taip pat noriu paminėti, kad po klinikos atsinaujinimo prie komandos jau prisijungė nauja gydytoja odontologė Vestina Baltramėnaitė bei burnos higienistė Vaiva Šukytė.
Nuo lapkričio 4 dienos mūsų gretas papildys pacientų mylima šeimos gydytoja Aušra Jablonskaitė. Tad kviesime tapti jos pacientais“, – apie naujoves pasakoja regiono vadovė S. Navickienė.

Be naujų paslaugų, klinikos pacientams atliekami įvairūs profilaktiniai sveikatos patikrinimai, prevenciniai tyrimai ir kitos procedūros. O apdraustiems privalomuoju sveikatos draudimu, pirminės ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros paslaugos, finansuojamos Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis, teikiamos nemokamai.

„Šeimos gydytojų konsultacijos, prevencinės širdies ir kraujagyslių ligų, krūties vėžio, gimdos kaklelio vėžio, storosios žarnos vėžio, prostatos vėžio programos, bendrieji kraujo ir šlapimo tyrimai, kompensuojamųjų vaistų išrašymas, medicininių pažymų išrašymas, fiziologinio nėštumo priežiūra, vaikų imunoprofilaktika ir kitos paslaugos klinikoje teikiamos nemokamai“, – vardija S. Navickienė.