pasirinkite miestą

Registracija

pasirinkite miestą

Registracija

Profesionalios odontologijos paslaugos

Paslaugos

Terapinės paslaugos

Nechirurginis pažeistų dantų ir dantenų ligų diagnozavimas ir gydymas. Pagrindinis tikslas – apsaugoti danties nervą nuo galimo pažeidimo, kuo ilgiau išsaugoti dantis sveikus ir gražius.

Profesionali burnos higiena

Higieninė procedūra, kurių metu šalinamos mineralizuotos ir nemineralizuotos apnašos, poliruojami dantų ir plombų paviršiai, pacientai mokomi asmens higienos, atliekamos gydomųjų preparatų (pvz.: fluoro) aplikacijos.

Dantų balinimas

Procedūra, kuri greitai, efektyviai ir ilgam sugrąžins baltų dantų šypseną. Geriausiai balinti tinka neplombuotus priekinius dantis ir jei yra sveikos dantenos. Dantims balinti naudojamas įvairių koncentracijų vandenilio peroksidas.

Chirurginės procedūros

Chirurginis gydymas skiriamas tik tuomet, kai kiti konservatyvūs gydymo būdai bus neveiksmingi.

Dantų estetinis plombavimas

Estetinis plombavimas yra vienas labiausiai tausojančių dantų restauracijos metodų. Plombuojant estetiškai - maksimaliai išsaugomi natūralūs danties audiniai, dantys išlieka gyvybingi, atkuriami natūralių dantų sluoksniai.

Dantų protezavimas

Protezavimo procedūra atkuria trūkstamus dantis ir jų eiles, prarastas sąkandžio ir kramtymo funkcijas.
MediCA klinika yra sudariusi sutartis su TLK dėl dantų protezavimo paslaugų išlaidų kompensavimo apdraustiesiems privalomuoju sveikatos draudimu.

Dantų implantavimas

Implantacijos procedūra padeda atstatyti prarastus dantis nešlifuojant ir neapkraunant kaimyninių dantų. Dantų implantai gali būti naudojami vieno arba kelių dantų atstatymui. Tokiu būdu galima pagelbėti net tais atvejais, kai prarasta daugelis ar net visi dantys.
Kiekvienam pacientui sudarome individualų gydymo planą, atsižvelgadami į paciento poreikius

Šios paslaugos teikiamos daugelyje Lietuvos miestų.

Patikėkite sveikatą profesionalams!